Zadzwoń do nas

+48 71 881 09 70

lek. Yevheniia Sankova

Ginekolog

Wrocław, Zakładowa 7CF

Lekarz ginekolog-położnik z 10-letnim stażem pracy na Oddziale ginekologiczno- położniczym i w gabinecie ginekologicznym. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody diagnozy i leczenia.

Ukończyła Winnicki Narodowy Uniwersytet Medyczny imienia M.I. Pirogowa w Ukrainie. Specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doświadczenie zawodowe uzyskała, pracując w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym № 2, miasta Winnica w Ukrainie. Po przyjeździe do Polski nostryfikowała dyplom lekarza w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Ukończyła staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym Im. A. Falkiewicza We Wrocławiu, zakończony pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Obecnie pracuje na oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza we Wrocławiu. Systematycznie podnosi kwalifikacje i poszerza wiedzę z zakresu położnictwa i ginekologii biorąc udział w kursach i konferencjach naukowych.

Posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu diagnostyki i leczeniu stanów przednowotworowych szyjki macicy. Zajmuje się leczeniem stanów zapalnych, doborem odpowiedniej antykoncepcji, a także leczeniem zaburzeń hormonalnych. Prowadzi ciążę, kładąc szczególny nacisk na przestrzeganie aktualnych standardów i rekomendacji zarówno Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, jak i zagranicznych towarzystw. Pacjentkom oferuje również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Lek. Yevheniia Sankova zajmuje się:
- Ginekologią estetyczną
- Zabiegami ginekologicznymi
- Chorobami ginekologicznymi
- Zaburzeniami miesiączkowania
- Wulwoskopią
- Prowadzeniem ciąży

Lista usług