Zadzwoń do nas

+48 71 881 09 70

lek. Marzena Koczorowska-Melaniuk

Ginekolog

Wrocław, Zakładowa 7CF

W tym roku ukończyłam specjalizację z położnictwa i ginekologii. Ukończyłam dwa kierunki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego oraz II Wydziału lekarskiego na Kierunku Fizjoterapia uzyskując tytuł lekarza medycyny oraz magistra fizjoterapii.

Wiedze oraz umiejętności praktyczne zdobywałam w Szpitalu Specjalistycznym przy ul.Inflanckiej w Warszawie, Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Szpitalu Specjalistycznym im. Falkiewicza we Wrocławiu. Obszar moich zainteresowań zawodowych dotyczy jakości życia kobiet w każdym wieku i obejmuje uroginekologię. Dlatego jestem w trakcie podnoszenia swoich kompetencji zawodowych na zaplanowanych kursach oraz studiach podyplomowych.

Stawiam nacisk na profilaktykę, zwracam duża uwagę na stworzenie właściwej atmosfery szczególnie dla młodych pacjentek zmniejszając poziomu lęku związanego z wizytą, prowadzę ciążę prawidłową oraz powikłaną chorobami związanymi z ciążą czy tez chorobami współtowarzyszącymi, zajmuję się właściwym doborem metod antykoncepcji w tym antykoncepcji długoterminowej ( zakładam wkładki wewnątrzmaciczne), zajmuję się leczeniem chorób ginekologicznych.

Przede wszystkim moja praca jest moją pasją a pomoc kobietom w każdym wieku traktuję jako misja.

Lista usług